Nasz Zespół składa się z odpowiednio przygotowanych i doświadczonych administratorów, licencjonowanych zarządców, księgowych oraz osób posiadających uprawnienia budowlane.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje poprzez szereg szkoleń nie tylko z zakresu przepisów prawa, ale również nowoczesnych technologii wykorzystywanych przy remontach naszych budynków.

Inspektorzy nadzoru budowlanego gwarantują stałą opiekę nad pracami remontowymi wykonywanymi dla nieruchomości.

Kancelaria prawna, z którą na stałe współpracujemy, gwarantuje naszym Klientom obsługę prawną.

Naszymi partnerami są wyłącznie wyselekcjonowane i sprawdzone podmioty rynku nieruchomości (firmy sprzątające, hydrauliczne, elektryczne i inni specjaliści), gwarantujące wysoki poziom usług.

Jesteśmy zorientowani na realizacje potrzeb Właścicieli nieruchomości, a przede wszystkim zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa oraz osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania nieruchomości.

Znajomość technik i metod zarządzania, a także doświadczenie w obsłudze nieruchomości różnego typu pozwala na pewne i sprawne poruszanie się po rynku nieruchomości. Wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości – profesjonalne oprogramowanie, archiwizację danych, komunikację przy pomocy poczty elektronicznej, usługę „telefon alarmowy” czynny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej – to wszystko sprawia, że współpraca z nami jest po prostu wygodna i bezpieczna.

Potrzebujesz więcej informacji napisz do nas korzystając z formularza lub na adres kotrak@kotrak.com.pl